Під Кіровоградом відбувся Відкритий кубок області з риболовлі (ФОТО)

18.02.2018 10:53
image

У селищі Молодіжне, що поблизу Кіровограда, відбувся «Відкритий Кубок Області з ловлі риби на мормишку 2018». Про це повідомляється на офіційній сторінці заходу у Фейсбуці, інформує DOZOR.

За інформацією, у заході брали участь 12 команд у складі яких було 24 кращих спортсмена області. Змагання проходили у два тури і тривали протягом дня.

«Перше місце завоювала команда «Strong Shell» - Олег Кисельов, Кирило Мойсеєв, Єгор Саприкін. Друге місце посіла команда «Fishland» у складі спортсменів Віталія Кубанського та Олега Бондаренка. Третє команда здобула команда «Brain», до якої увійшли  Євген Левченко, Михайло  Берест. Переможці були нагороджені кубками, медалями, цінними призами», - повідомляють організатори заходу.