Підозрюваним у вбивстві кіровоградського таксиста продовжили запобіжні заходи

07.12.2017 12:15
image

У Ленінському районному суді продовжили запобіжні заходи підозрюваним у вбивстві кіровоградського таксиста Євгена Орлова сьогодні, 7 грудня. Про це повідомляє DOZOR.

Так,  батько вбитого Євгена Орлова Олег наголосив на тому,  що неповнолітньому треба обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Таку ж думку висловили й підозрюваний Царенко та його адвокат.

Згідно з рішенням суду,  підозрюваному Царенку продовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 4 лютого , а неповнолітньому Пугаченку продовжили домашній арешт до 7 лютого 2018 року.

Натомість розгляд справи по суті не відбувся через хворобу одної з присяжних.  Так, суддя Світлана Льон отримала повідомлення про підвищену температуру в одної з присяжних перед початком судового засідання. Наступне засідання відбудеться 20 грудня.

Нагадаємо, 29 березня  поліцейські знайшли тіло кіровоградського таксиста Євгена Орлова, якого рідні розшукували кілька днів. За інформацією правоохоронців, чоловік через оператора таксі отримав замовлення. Двоє осіб, серед яких 15-річний учень одного з навчальних закладів міста, завчасно спланували заволодіти авто і грошима, які міг мати при собі водій.  Коли ж чоловік вийшов із салону, аби за проханням клієнтів покласти до багажного відділення сумку, його кілька разів вдарили в спину. Як стемніло, вивезли тіло на околицю Кіровограда та залишили разом із автомобілем.

Одним із вбивць кіровоградського таксиста був школяр.  Суд вирішив посадити хлопця під домашній арешт. У липні судове засідання переносили через остеохондроз підозрюваного.

Переглядiв: 1288