У Кіровограді нагородили найсильніших спортсменів - силовиків (ФОТО)

05.05.2018 16:05
image

В обласному центрі відбулося нагородження переможців та учасників чемпіонату з пауерліфтингу серед працівників силових структур. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в поліції області.

Так, у змаганнях взяли участь 100 спортсменів із 5 областей України , які боролися за звання найсильніших у п’яти вагових категоріях.

У ваговій категорії 75 кг перше місце посів динамівець Володимир Тютюшкін (172,5 кг), який виступав за команду ГУНП в області, друге – інспектор Управління патрульної поліції у Черкаській області Сергій Заіченко (140 кг), третє – інспектор роти №2 батальйону Управління патрульної поліції в Тернопільській області Назар Леськів (122,5 кг)

За результатами змагань у категорії 82,5 кг першим став поліцейський взводу №2 роти патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» Євген Лук᾿янов (170 кг), другим  - начальник Кіровоградського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України Андрій Матвієнко (165 кг), третім – військовослужбовець Нацгвардії України Владислав Федусов (155 кг).

Призові місця у ваговій категорії 90 кг посіли відповідно: інспектор Управління патрульної поліції у Черкаській області Олександр Рожило (172,5 кг), інспектор роти поліції особливого призначення ГУНП в області Олександр Будулатій (165 кг) та оперуповноважений сектору кримінальної поліції Бобринецького відділення поліції Анатолій Ситнік (152,5 кг).

Найкращими у категорії 100 кг стали: командир роти патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» Віталій Вовк (190 кг), заступник командира батальйону Управління патрульної поліції в Кіровоградській області Денис Скобіоале (175 кг) та представник ГУНП в області Олександр Дмитрук (172,5 кг).

У ваговій категорії понад 100 кг перемогу здобули начальник сектору реагування патрульної поліції Гайворонського відділу поліції  Ігор Андріяш (195 кг), поліцейський взводу № 3 роти патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» Євген Куропяткін (185 кг) та помічник чергового  сектору реагування патрульної поліції Гайворонського відділу поліції Юрій Понікарчук (180 кг).

Водночас очільник поліції області Сергій Кондрашенко, який  виступав на чемпіонаті поза заліком, встановив національний рекорд України, вижавши вагу 235 кілограмів.

В абсолютній першості третє місце здобув Віталій Вовк, другим став Євген Лук᾿янов і перша сходинка п’єдесталу підкорилася наймолодшому учаснику змагань, юному динамівцю Володимиру Тютюшкіну.

У результаті перше місце у командному заліку посіли представники обласного главку поліції Кіровоградщини, другу і третю сходинку п’єдесталу посіли відповідно команди Управління Служби безпеки України в області та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області.

Під час церемонії нагородження переможці та призери чемпіонату отримали медалі, дипломи, кубки і «призові», а представники команд, які поступилися першістю своїм колегам – дипломи учасників змагань.

Як повідомляв DOZOR, вчора в спортивному комплексі «Енерго – Спорт» розпочався чемпіонат із пауерліфтингу серед працівників поліції.