×
 
 
політика
Сергій Тарута вирішив підтримати на президентських виборах Юлію Тимошенко
Лідер партії «Основа» Сергій Тарута вирішив підтримати на президентських виборах 31 березня 2019 кандидата на пост Президента України від партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Про це повідомляють в партії.
За словами Сергія Тарути, це важливе політичне рішення він прийняв для створення потужної альтернативи чинному Президенту країни.

Сергій Тарута і Юлія Тимошенко підписали відповідний Меморандум про взаємодію. Політики зазначили, що вони усвідомлюють особисту відповідальність за долю українського народу і розуміють, що успішну країну можна побудувати тільки за умови об'єднання зусиль проукраїнських політиків і прогресивного суспільства.

Кандидати взяли на себе зобов'язання припинити кровопролиття в Донбасі і об'єднати країну від сходу до заходу, підготувати і прийняти нову Народну конституцію України, імплементувати програмні напрацювання, викладені в Новій економічній стратегії і Доктрині збалансованогорозвитку «Україна 2030» та реалізувати Новий курс України.

Партія «Основа», як суб'єкт висування Сергія Тарути кандидатом в президенти, підтримала таке рішення свого лідера.

«Наша партія виходила з того, що на сьогодні Юлія Тимошенко має найбільші шанси на перемогу серед прогресивних проукраїнських політиків. Але перемога на виборах можлива тільки при консолідації всіх здорових політичних сил і створення потужної альтернативи кандидату-самовисуванцю, який представляє корумповану і злодійкувато влада», - говорить глава партії «Основа» Андрій Ніколаєнко.
«Справа честі для партії «Основа» - докласти максимальних зусиль до об'єднання всіх прогресивних сил українського суспільства і політикуму, - стверджує Ніколаєнко. - Щоб на президентських і парламентських виборах в 2019 році перемогли порядні і патріотичні професіонали з високою репутацією і чіткою стратегією повернення світу і розвитку економіки України».
Як вважає лідер партії «Основа» Сергій Тарута, вибори 31 березня - це останній шанс зберегти Україну як суверенну державу, останній шанс побудувати успішну країну. На його думку, сьогодні всім проукраїнським політикам треба об'єднатися, щоб створити потужну альтернативу кандидату-самовисуванцю від влади.

Після розслідувань про корупцію в «Укроборонпрому» стало остаточно ясно, що ця влада заробляє на війні, займається мародерством, стверджують в «Основі».
«На ці криваві гроші вони купують голоси, використовують адмінресурс, СБУ, силовиків, щоб за всяку ціну залишитися при владі. Вони хочуть ще 5 років війни, щоб заробляти ще 5 років, а ми хочемо миру, народ хоче миру, Донбас хоче миру. Найстрашніше - Порошенко готовий розв'язати активні бої на фронті аби отримати рейтинги. Порошенко не зупиниться ні перед чим », - заявляють в партії.
Сергій Тарута впевнений: якщо народ пустить Порошенко до другого туру - це буде означати війну, на виборчих дільницях, де він буде використовувати адмінресурс, на площах, де почнеться новий Майдан, і на Донбасі, де Порошенко буде заробляти собі рейтинг на крові наших солдатів і мирних жителів.

Тарута стверджує, сьогодні в політиці та управлінні державою потрібен здоровий глузд, компетентність і патріотизм. На президентських і парламентських виборах в 2019 році повинні перемогти порядні і патріотичні професіонали, з високою репутацією, з чіткою стратегією повернення світу і розвитку економіки України.
Переглядiв: 259