У одній із багатоповерхівок Кіровограда встановили пандус

05.01.2017 13:27

15780704_397042940634670_6003918414136268553_n.jpg (67 KB)

Своєрідний новорічний подарунок жительці Кіровограда Ірині Поскальнюк зробили громадські діячі Муніципального бюро Стрижакова. Жінка, яка з дитинства пересувається на інвалідному візку, рік тому переїхала у квартиру на другому поверсі звичайної п’ятиповерхівки у 101-му мікрорайоні. З того часу відсутність пандусу обмежила її доступ на вулицю.

 “Раніше виїжджала на вулицю нечасто. Раз-два у місяць, в теплу погоду. Та й то - коли друзі провідували, вони ж і допомагали спуститися. На все йшло хвилин 10. Сама я з’їхати по тим сходам не в змозі”, - розповідає Ірина.

 Аби хоч якось менше залежати від зовнішньої допомоги, жінка задумала обладнати свій під’їзд пандусом. Кількамісячні звернення до відповідних організацій виявились марними.

 “За всю весну та літо лише кілька разів довелося побувати на свіжому повітрі” - каже пані Поскальнюк, - і лише наприкінці літа друзі порадили звернутися до «Муніципального Бюро Стрижакова». Буквально відразу приїхав представник Бюро Антон Кравцов і запевнив, що проблему з пандусом вирішать”.

 Поки Ірина збирала у сусідів підписи про те, що вони не заперечують проти встановлення в їхньому під’їзді відкидного пандуса, спеціаліст Муніципального бюро займався питанням проектування споруди та шукав підрядників, які б змонтували елемент доступності.

 “Зізнаюся, на всю цю роботу пішло більше часу, ніж я планував, - розповідає Антон Кравцов, - але як тільки все владналося - ми швидко (за кілька годин - ред.) змонтували пандус і запустили його в експлуатацію”.

 Відкидний дерев’яний пандус у п’ятиповерхівці на 101-му мікрорайоні з’явився 30 грудня, написала Ірина Поскальнюк у Facebook:

 “У мене тепер є пандус! Дякую вам, Антоне! Дякую, що не залишили цю ідею, мою мрію! Щиро дякую, що виконали свою обіцянку і доробили все до радісного для мене і реального підсумка”.
Переглядiв: 1941