Щодо Набережної, то суми у 998 тисяч, звичайно, не вистачить на приведення до ладу усієї прибережної зони. Мова йде про частину від пам'ятника Чорнобильцям до пішохідного містка на Пашутінській. Крім кованих лавочок, освітлення, тротуарної плитки і т.п., проект передбачає створення алеї кованих скульптур, встановлення нової огорожі та антивандальні заходи – сучасне освітлення, камери відеоспостереження і т.п.
Музейна площа – це фактично ще одне місце відпочинку у центрі міста: клумби, лавочки, міські скульптури, ліхтарі і т.п. Амфітеатр і Зелений театр - це проекти місць відпочинку та проведення масових заходів у мікрорайонах. Обидва проекти передбачають створення літньої сцени, клумб, освітлення території і т.п. Ще один досить креативний проект стосується встановлення у місті шести сучасних театральних тумб з підсвіткою – біля театру, на центральній площі, на зупинках транспорту.
Три великих проекти стосуються спортивних майданчиків: футбольне поле на пр. Університетському, спортивно-оздоровчі комплекси «Жадівський» та «Козачій острів». Це величезні спортивні площадки з обладнанням, інвентарем, місцями для відпочинку і т.п.
Найбільше питань викликає проект «Толока» по створенню соціально-реабілітаційного центру для ветеранів АТО та їхніх сімей на вул. Нікітіна (Новомиколаївка). Звичайно, суми у 995 тисяч на створення повноцінного центру з нуля не вистачить. А з короткого опису проекту не зрозуміло, що для створення центру вже є, і на що, власне, витрачатимуться гроші. Фрази «відновлення особистого та соціального статусу учасників АТО» чи «психологічна реабілітація» насправді мало що кажуть про проект. А назва «Толока» начебто натякає на те, що створювати центр ветерани АТО будуть власноруч. Тож це може бути і щось геніальне, і щось абсолютно непотрібне.
Ще два дорогих проекти стосуються відновлення переходу через яр на Завадівці та створення парковки біля амбулаторії №4 (на Жадова).