Варто зазначити, що у зимовий період підготовка юних бейсболістів проводься в обласній СДЮШОР №2, що розташована у дендропарку. Оскільки цей зал не бачив ремонту багато років, умови, м'яко кажучи, не дуже сприятливі. Дорослі ж спортсмени взимку багато років тренуються у спортзалі ЦНТУ, який не опалюється.
Оскільки місце для розташування літнього бейсбольного стадіону (поблизу телецентру) було обране не дуже вдало, ігри місцевих команд відвідує небагато людей. Новий стадіон було б доцільно розташувати у дендропарку (для цього там достатньо місця), але ця ідея поки що не знаходить підтримки ні з боку орендаря парку, ні з боку міської влади.
"Крім нашого Єврочемпіонату, цього року у Європі з інтервалом у тиждень відбудуться ще 4 чемпіонати у різних вікових категоріях, де братимуть участь представники України. Ми досягли високого спортивного рівня, але нам не вистачає ні гравців, ні тренерів. Тому український бейсбол потребує суттєвої допомоги з боку усіх шанувальників цього виду спорту, в тому числі з боку представників влади", - наголошує тренер збірної.
Попри наявні труднощі, бейсболом в обласному центрі зараз займаються близько 300 дітей. Для не дуже розвиненого спорту Кіровоградщини - це досить багато. В Україні діти починають грати у бейсбол з 9 років, але наші тренери намагаються набирати дітей з 7 років, щоб їхня підготовка не відставала від підготовки закордонних суперників. Навіть невеликий хлопчик в окулярах, якщо він спритний, швидкий та кмітливий, у бейсболі може стати ключовим гравцем. Тоді як в інших видах спорту він приречений постійно сидіти на лаві запасних.