За останні чотири роки в області налагодили систему термінової доставки у диспансер пацієнтів з гострим інфарктом міокарду. Коли "швидка допомога" доставляє хворого у приймальне відділення, його одразу направляють на проведення ангіографічної діагностики і за її результатами або ставлять стенти, або готують до операції. Зараз до клініки везуть гострих інфарктників з Кіровограда, а також з Компаніївки, Бобринця, Олександрії. Тобто з тих райцентрів, звідки до обласного центру ведуть нормальні дороги.
Є наказ департаменту охорони здоров'я ОДА про доставку інфарктних хворих до обласного кардіодиспансеру, який є так званим реперфузійним центром (де відновлюється нормальний кровотік). Чим швидше таких пацієнтів доставлять, тим вищі шанси на їх видужання. Звісно, швидкій доставці заважають невисока якість наших доріг, стан медичного транспорту та дефіцит кваліфікованих медичних кадрів. Але якщо людина знає про необхідність термінової доставки хворого, то за можливістю використовує свій транспорт або транспорт сусідів, знайомих.
На нинішній рік кардіодиспансеру з обласного бюджету поки що виділили 500 тис. грн на придбання наборів для коронарографії та наборів стентів. Процедури відкритих торгів щодо придбання цих матеріалів завершені й невдовзі почнеться їх постачання. Існує держана програма щодо виділення безкоштовних витратних матеріалів для пацієнтів з гострими інфарктами міокарду. Але безкоштовними наборами забезпечуються не всіх хворі, а лише ті, хто має обширний інфаркт. Якщо ж інфарктне ураження невелике за обсягом, пацієнту за обстеження доводиться платити 7-8 тис. грн.