Сьогодні ці будівлі на вулиці Анни Дмитрян (раніше Щорса, а ще раніше – Костельній) майже нікого не вражають. Просто не мають шансів вразити. Цією вулицею, яка веде до залізничного вокзалу, взагалі ходить небагато людей. Влітку лікарню закриває густа зелень дерев. В темний час доби вулиця майже не освітлюється, тож одинокому перехожому не до архітектурних вражень. Проте якщо ви прогуляєтеся на вулицю Дмитрян і зайдете на територію лікарні св. Анни (донедавна тут був пологовий будинок № 2), то будете вражені. Попри занедбаність, попри різнокольорові написи «Спасибо за сына» на стінах, не помітити величної краси цих будівель неможливо.
У 1904 році, коли відкрилася ця лікарня, вона вражала не тільки красою. Вона була оснащена за останнім словом техніки. Водопровід, парове опалення, власна електростанція, система біологічного і т.п.
Анна Дмитрян, будуючи лікарню, яку потім передала Товариству Червоного Хреста, та створюючи безкоштовні ліжка для бідних, вважала, що тут усе повинно бути найвищої якості, навіть плитка на підлозі, навіть дубовий паркет у палатах (здається, і плитка, і паркет збереглися і досі).