- Коли я цим захопився, моя дружина була категорично проти. Я навіть цілий рік не займався. Хоча дуже хотілося – це відчуття, які ні з чим не зрівняєш. Але, звичайно, родина дорожче, і щоб не сперечатися через це, я сидів дома і дивився чемпіонати. Потім дружина стала дивитися зі мною і побачила, що як би страшно та жорстоко це не виглядало на ристалищі, найбільша травма, яку може отримати боєць, – це синець. Зараз Оля мене дуже підтримує, і мій син – Паша, він у першому класі, - також.
Насправді, коли виходиш на ристалище, завжди трохи лячно. Я багато років цим займаюся, але відчуваю це перед кожною битвою – це, мабуть, інстинкт. Але після того, як тебе один раз вдарили, цей страх відразу відключається, з'являється азарт.
У нас заборонені колючі удари (вони дійсно є небезпечними), заборонені удари в шию, в суглоби, в пах, по ступнях. Удар алебардом (а їх дозволено використовувати в масових поєдинках) може бути досить відчутним, але це теж синець – не більше… Травми бувають тільки в тих випадках, якщо спортсмен навмисне на вдягає частину обладунків, для того, щоб бути легшим, мобільнішим в бою (а люди таке роблять). Але зараз на кожному чемпіонаті є судді, які перевіряють обладунки перед боєм.