Оголошено підозру одному з адвокатів Кіровоградщини

15.05.2018 15:49

Прокурором Кіровоградської області Анатолієм Коваленком повідомлено про підозру адвокату зі Знам’янського району у вчиненні кримінального корупційного правопорушення. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у відомстві.

Зокрема, адвокату повідомлено про те, що він підозрюється у вчиненні злочинів проти власності та у сфері службової діяльності, у закінченому замаху на заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою та у підбурювання до замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у торік поліція затримала місцевого жителя за перевезення алкогольної продукції та склала адміністративний протокол. При цьому вилучили близько 150 літрів алкогольної продукції, а складені матеріали направили на розгляд суду. За наданням правової допомоги правопорушник звернувся до раніше знайомого адвоката, який достовірно знаючи, що чоловіка не буде притягнуто до адмінвідповідальності через закінчення строків для накладення стягнення, вирішив використати вказану ситуацію для власного збагачення.

За нібито позитивне вирішення в суді питання щодо непритягнення чоловіка до адмінвідповідальності та повернення йому вилученої продукції адвокат вимагав і отримав 10 тис грн.  Триває досудове розслідування.  Процесуальним прокурором готується до суду клопотання про обрання адвокату запобіжного заходу.

Переглядiв: 984