У Кіровограді визначилися з «Вчителем року – 2019» (ФОТО)

12.03.2019 16:37
image

В обласному центрі нагородили переможців конкурсу «Вчитель року-2019». Урочиста церемонія відбулася в колегіумі, більше відомому, як школа №11, сьогодні, 12 березня, повідомляє медіапортал DOZOR.

Переможницею у номінації «Географія» стала Катерина Реут, викладачка цієї дисципліни у загальноосвітній школі №31.

image

У той же час викладачі французької мови лише отримали грамоти лауреатів. Цьому є просте пояснення – у нинішньому році конкурс проводиться за зональним принципом, тобто, участь у ньому, крім місцевих учителів, беруть також представники інших районів.

Зважаючи на те, що французьку мову викладають лише в Кіровограді та Знам’янці, організатори вирішили звести вчителів цієї дисципліни вже в обласному етапі конкурсу. Як стало відомо медіапорталу DOZOR, в цій номінації вже перемогла представниця кіровоградського навчально-виховного об’єднання №6 Галина Патлач.

Також цього дня у колегіумі нагороджували переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості». В номінації «Керівник гуртка-2019» художньо-естетичного напрямку перемогла представниця місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Олена Тисленко.

image

Кращим керівником гуртка військово-патріотичного напрямку визнано Олексія Степанчука з НВО №32.

image

Крім почесних грамот, усі три переможці отримають також приємний бонус у вигляді готівки – найближчим часом по 1000 гривень перерахують на зарплатну картку кожного лауреата.

image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 1296