![image](/uploads/posts/2020-06/1592807515_87020.jpg)
В обласному центрі вулиці залишилися у воді після дощу, який пройшов вчора, 21 червня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
Так, наслідками негоди ділилися місцеві жителі у соціальних мережах. Зокрема, на вулиці Єгорова на дорогу впало дерево. Зелене насадження звалилося і на селищі Гірничому. Крім цього, велика гілка дерева звалилася на автомобіль по вулиці Героїв України.
![image](/uploads/posts/2020-06/1592807534_25208.jpg)
![image](/uploads/posts/2020-06/1592807535_58094.jpg)
![image](/uploads/posts/2020-06/1592807536_97331.jpg)
![image](/uploads/posts/2020-06/1592807536_12161.jpg)
![image](/uploads/posts/2020-06/1592807534_36589.jpg)
Крім цього, жителі міста фільмували затоплення вулиць на територіях низки мікрорайонів Кропивницького. Традиційно підтоплення торкнулося мікрорайону Ковалівки, центральної частини міста та інших.
Фото зі спільноти "Безпечне відео" у Телеграм, Відео - Віктора Чаплинського