У 83-річного кропивничанина відібрали 15 000 доларів та 20 000 гривень

09.09.2019 12:30

В обласному центрі на вулиці Олефіренка невідомі обікрали 83-річного пенсіонера. Про це медіапорталу DOZOR повідомило джерело у правоохоронних органах.

За інформацією, чоловіку зателефонували на стаціонарний номер. Абонент представився його 57-річним сіном, якій проживає у приміському селі Підгайці,  та повідомив, що він на автомобілі потрапив у дорожньо-транспортну пригоду, є потерпілі і йому потрібні кошти на їх лікування.

Одразу після дзвінка у двері пенсіонера подзвонив невідомий чоловік, який представився працівником прокуратури. Під час нетривалого спілкування, господар добровільно віддав невідомому 5000 доларів.

А через півгодини  невідома особа повернулася до квартири пенсіонера та повідомила, що потерпіла особа внаслідок ДТП померла в лікарні, тому його синові потрібні ще кошти, щоб прокуратура закрила справу. Господар сказав, що уже віддасть гроші лише синові. У цей час невідомий чоловік бризнув балончиком дратівливої дії в обличчя пенсіонера і вихопив з його рук  10 000 доларів та 20 000 гривень, після чого вибіг у двері.

Пенсіонера доставили до обласної лікарні з діагнозом: хімічний опік очей та ротоглотки легкого ступеню, не госпіталізовувався. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом розбійного нападу.

Переглядiв: 2056