100 студентів ЦДУ імені Володимира Винниченка отримали дипломи з відзнакою

01.07.2024 10:38

Дипломи з відзнакою і заслужені вітання із отриманням вищої освіти отримали сто випускників Центральноукраїнського університету імені Володимира Винниченка. Про це повідомляє прес-служба міськради. 

-  Упевнений, що ви, шановні випускники, станете гідними майстрами своєї справи, будете й надалі примножувати славу рідного університету та зробите значний внесок у розвиток нашої країни. Пам’ятайте, що Alma mater завжди буде місцем вашої підтримки й натхнення, - наголосив у своєму вітальному слові ректор університету Євген Соболь.

Він також висловив слова щирої подяки викладачам і співробітникам університету за їхню самовіддану працю, мудрість та знання, які вони щедро передавали студентам впродовж років навчання.  

У цьому році університет  підготував майбутніх талановитих учителів, юристів, спортсменів, психологів, інженерів, ІТ-спеціалістів, митців, економісті та інших  професіоналів своєї справи.

Найбільшу кількість дипломів з відзнакою – 48,  отримали випускники факультету педагогіки, психології та мистецтв, декан - Ярослав Галета.

На факультеті фізичного виховання, в.о. декана – Олена Маркова – 17, а  на факультеті математики, природничих наук та технологій, в.о. декана – Андрій Ткачук – 16 дипломів.

12 випускників – відмінників підготували  на факультеті історії, бізнес-освіти та права, декан – Лариса Філоретова і 10 – на факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій, декан – Олена Габелко.

Переглядiв: 1551