11 кіровоградських пар відзначили День закоханих одруженням (ФОТО)

14.02.2019 14:48
image

В обласному центрі 11 пар молодят відзначили День закоханих одруженням сьогодні, 14 лютого. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, молодята зібралися на площі біля міськради для того, щоб отримати подарунки від представників влади міста та управління юстиції. Деякі пари скористалися послугою «Шлюб за добу», а комусь працівники ДРАЦСу просто призначили церемонію одруження саме у День усіх закоханих. Усі молодята кажуть: що сьогоднішній день зробив їх щасливими.

«Ми зустрічалися ще з шкільних часів, протягом семи років і дуже щасливі. Взагалі ми не обирали дату весілля саме 14 лютого. Хотіли одружитися тиждень тому, але вийшло так, що саме сьогодні ми розписалися.  Емоції просто неймовірні, сьогодні кохання просто відчувається у повітрі. Плануємо відзначити цей день разом з батьками та іншими рідними», - каже подружжя Олександр та Яна Луценки.

Інша пара – Євген і Діана Амелькини кажуть, що хотіли одружитися саме 14 лютого ще торік. І сьогодні відзначають подвійне свято.

«Дуже хотіли одружитися у цей день ще торік. Але склалися такі обставини, що мрія збулася цього року. За півтора місяця ми подали заяву і зараз ми – офіційно чоловік та дружина. Відчувається певне хвилювання, адже ми нещодавно приїхали з церемонії, але відчуваємо щастя. Ми освідчуємося у коханні не лише у День закоханих, а щодня, коли телефонуємо один одному. Ми не кажемо: «Привіт», а кажемо: «Люблю тебе» і бажаємо кохання усім», - каже подружжя Амелькіних.

Нагадаємо, в обласному центрі перед будівлею міської ради з’явилася святкова фотозона до Дня закоханих. 

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 1272