![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-04/660bb04bbf7c9.jpg)
11 спортсменів спортивного клубу "Борець", що у Кропивницькому, братимуть участь у чемпіонаті Європи з джиу-джитсу. Про це повідомив засновник спортклубу Євген Скирда, інформує медіапортал DOZOR.
"Одразу 11 представників СК "Борець" увійшли до молодіжної збірної України і вже цього тижня представлять нашу країну на офіційному чемпіонаті Європи з джиу-джитсу в Румунії. Щиро дякуємо ЗСУ за захист від російських загарбників, за те що у нас є можливість готуватися до міжнародних змагань, жити і розвиватися!" - написав він.