17-річний кіровоградський спортсмен став призером на чемпіонаті України (ФОТО)

09.02.2019 12:10
image

17-річний вихованець КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3» Максим Білінський став призером на чемпіонаті України по самбо. Про це медіапорталу DOZOR повідомив тренер спортсмена Володимир Долгих.

Так, змагання проходили у Херсоні.

«Максим займається цим видом спорту вже 10 років. Нещодавно він взяв участь у чемпіонаті України, у якому було 287 учасників. У Максима були супротивники з Харкова, Херсона та Одеси. Коли він змагався з хлопцем, якого переміг влітку на кубку України, перемога була на боці хлопця і Максим виборов «бронзову» медаль. Хоч ми і розраховували на боротьбу у фіналі, у нас плани на перемогу у чемпіонаті світу по дзюдо. Він вже був чемпіоном України по дзюдо, тож будемо змагатися знову», - розповів тренер.