23-річний житель Кіровоградщини потребує допомоги на лікування

14.01.2020 09:58
image

23-річний житель Помічної Антон Михайлюк, який має діагноз лімфома Ходжкіна, потребує допомоги на лікування. Про це медіапорталу DOZOR повідомила мама хлопця Валентина Ярошенко.

Так, Антон вже третій рік веде боротьбу за своє життя. За інформацією, у жовтні 2017 року хлопцю встановили діагноз лімфома Ходжкіна (рак лімфатичної системи). Перший рік лікування юнак проходив у Кіровоградському обласному онкологічному диспансері та вже більше року лікування продовжується у Національному інституті раку м.Київ.

Для подолання цієї страшної недуги Антону призначили високодозову хіміотерапію з аутологічною трансплантацією кісткового мозку, наприкінці серпня 2019 року було проведено колекцію стовбурових клітин з застосуванням дороговартісного препарату Плериксафор (Мозіфор), вартість препарату на колекцію склала майже 90000 гривень, тоді вдалося зібрати та заморозити частину власних стовбурових клітин, якої, на жаль, не достатньо для відновлення роботи кісткового мозку після високодозової хіміотерапії, тому для проведення призначеного лікування необхідне проведення повторної колекції стовбурових клітин з застосуванням вище вказаного препарату.

«Наразі Антон продовжує лікування курс за курсом, оскільки залишатись без лікування до трансплантації не можна. На сьогоднішній день він отримав 40 курсів променевої терапії та більше 20 курсів хіміотерапії.  Ми мріємо про те, щоб Антон якомога скоріше подолав страшний недуг та повернувся до повноцінного життя без болю! Оскільки лікування довготривале та дороговартісне, дуже прошу небайдужих людей допомогти нам подолати страшний недуг сина, дякую кожному за розуміння, підтримку і допомогу!» - звертається до небайдужих мама Антона Михайлюка.  

Реквізити для допомоги: Карта ПриватБанку 4149 4978 7363 0380 - Михайлюк Антон Андрійович Карта Ощадбанку 5167 8030 5220 7540 - Ярошенко Валентина Іванівна (мама).

Переглядiв: 6669