26-ту поліцейську станції відкрили на Кіровоградщині (ФОТО)

09.09.2022 15:59

У Компаніївській громаді відкрилася поліцейська станція, наразі  на території області їх вже 26.  Про це медіапорталу DOZOR повідомили у поліції області.

У заході взяли участь начальник поліції області Роман Козьяков, його заступник Олександр Сагаль, голова громади Олександр Маслюков, керівництво управління превентивної діяльності та територіального підрозділу поліції, представники органів місцевого самоврядування та громади.

Під час відкриття станції присутнім представили поліцейських офіцерів Олександра Касапа та Сергія Сторчака. Правоохоронці обслуговуватимуть територію, де проживає понад 14,6 тисяч населення.

У рамках підписаного меморандуму про співпрацю і партнерство для роботи поліцейських громадою було облаштовано приміщення та придбано службовий автомобіль.

«Створення безпечного середовища залишається пріоритетним напрямком у діяльності правоохоронців. Завдяки впровадженню проєкту «Поліцейський офіцер громади», ми поглиблюємо взаємодію та комунікацію з населенням, що сприяє ще більш ефективному забезпеченню безпеки та наданню місцевим жителям якісного поліцейського сервісу. Дякуємо представникам громади та органів самоврядування за активну співпрацю у цих питаннях», - зазначив очільник поліції Кіровоградщини Роман Козьяков.

Переглядiв: 752