Андрій Райкович збагатився на 630 тисяч

10.09.2019 11:36
image

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович повідомив про зміни у своєму майновому стані. Відповідну інформацію мер подав до єдиного державного реєстру декларацій, інформує медіапортал DOZOR.

Згідно з даними про зміни, Андрій Райкович отримав роялті від підприємства ТОВ «Міа-люкс».  Власниками ТОВ «Міа-люкс» є сам Андрій Райкович, а також Галина Василівна  Райкович та Наталія Андріївна Щербина.

За інформацією, основним видом діяльності підприємства є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Нагадаємо, у липні Андрій Райкович отримав роялті від цього ж підприємства у розмірі 2 мільона 804 тисячі 813 гривень. У червні міський голова отримав 2 мільйона 806 тисяч 896 гривень роялті.

Довідково:

Роялті (англ. royalties) -  платежі за користування, котрі «ліцензіат» (отримувач ліцензії, патенту, англ. licensee) сплачує «ліцензіару» (продавцю ліцензії, патенту, англ. licensor) за поточне користування активами, найчастіше правами інтелектуальної власності. Роялті, як правило, виплачуються у відсотках від суми валового або чистого продажу, отриманої від використання активу або як фіксована ціна за одиницю проданого товару.

Переглядiв: 1242