![image](/uploads/posts/2017-07/1500283914_19557.jpg)
В обласному центрі останнім часом почастішали акти вандалізму: спаплюжений фарбою пам’ятник, скинуті в Інгул урни на Набережній та понівечена огорожа в центрі міста. Міський голова, коментуючи ситуацію, звинувачує в даній ситуації поліцію. Правоохоронці ж в свою чергу зазначають: свою роботу виконують.
«Воду спустили в Інгулі і всі урни в річці валяються. То що, Райкович повинен там ходити? Чи є в нас поліція? Чи муніципальна, чи патрульна, чи яка ти хочеш. Чи ми на програми гроші не виділяємо? Виділяємо, а нам треба, значить, тільки відеокамери? Останню огорожу вкрали і ніхто нічого не бачить», - обурився Андрій Райкович.
«Наше завдання - приїхати на виклик. І ми це робимо. Але усі події, які стосуються вандалізму чи крадіжок, передаються до міського відділу поліції і фіксуються, як кримінальні провадження. Цими питаннями вже займаються слідчі відділі поліції», - зазначив у коментарі сайту DOZOR керівник патрульної поліції міста Антон Цюцюра.
![image](/uploads/posts/2017-07/1500283931_68784.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1500283932_49455.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1500283932_32327.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1500283932_79138.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1500283974_87563.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1500283974_99113.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1500283975_64265.jpg)