Бібліотекаря із Кропивницького нагородили відзнакою Головнокомандувача ЗСУ

19.04.2024 10:14

Бібліотекар із Кропивницького Ігор Підвалихата вдруге отримав нагороду від Головнокомандувача ЗСУ. Про це повідомляє Управління культури і туризму Кропивницького.

До війни Ігор працював комп’ютерником в одній з бібліотек Кропивницького. Після повномасштабного вторгнення він пішов добровольцем на фронт, а нині виконує бойові завдання сапером в складі 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. 

За мужність, відвагу, успішне викoнання бoйoвих завдань та вірність військoвій присязі, мoлoдший сержант Ігoр Підвалихата oтримав нагoрoду від Гoлoвнoкoмандувача Збрoйних Сил України “Хрест хoрoбрих”. Восени минулого року в районі населеного пункту Роботине Запорізької області боєць виконував завдання з мінування переднього краю оборони для прикриття позицій та запобігання раптового нападу ворога. Завдяки бездоганному виконанню бойового завдання, його підрозділу вдалося уникнути втрат та завдати противнику значних втрат у техніці та особовому складі.

А вже у січні 2024 року під час виконання бойових завдань на Донеччині, Ігор разом зі своїми побратимами, під ворожими обстрілами здійснив мінування переднього краю оборони, чим унеможливив подальше просування ворога до позицій свого підрозділу.

Переглядiв: 350