![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-02/63fc7d4886f81.jpg)
Начальник групи цивільно-військового співробітництва штабу 175 батальйону 121 окремої бригади територіальної оборони у співавторстві із Царевським Мирославом Павловичем та за сприяння Олександрійської районної військової адміністрації випустили пісню під назвою "24" та відеокліп до неї. Про це повідомляється на сторінці 121-ї бригади тероборони Кіровоградщини, інформує медіапортал DOZOR.
Музичний проєкт присвячений жителям Олександрійщини Кіровоградської області, які з першого дня повномасштабного вторгнення об’єдналися у велику волонтерську родину, тим, хто боронить нашу країну, а також захисникам-героям, які загинули захищаючи Батьківщину. Переглянути відео можна за посиланням.