![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-01/65aa70792f004.jpg)
Біля Кропивницького на трасі М-30 сталася ДТП за участю автомобіля DAF XF вранці 19 січня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у патрульній поліції області.
48-річний водій вантажівки не врахував дорожню обстановку, не дотримався безпечної швидкості руху та допустив виїзд свого транспортного засобу за межі проїзної частини у кювет, де він перекинувся. У автопригоді ніхто з учасників дорожнього руху не травмувався. Вантажний автомобіль отримав механічні пошкодження. Патрульні склали на водія протокол.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-01/65aa709dd94d0.jpg)