Близько півтисячі правоохоронців забезпечуватимуть публічний порядок на Кіровоградщині

30.04.2021 09:27
445 поліцейських, 65 працівників ДСНС та 45 військовослужбовців Нацгвардії забезпечуватимуть публічний порядок під час Великодня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у поліції області.
 
Також у святкові дні заплановано залучити до забезпечення публічної безпеки та порядку близько 260 працівників поліції області, які нестимуть службу у складі патрульних нарядів. Вони будуть максимально наближені до місць проведення заходів та місць традиційного відпочинку громадян (парки, сквери, пляжі).
 
Крім того, з числа представників роти поліції особливого призначення, роти «Святослав» поліції області, роти тактико-оперативного реагування патрульної поліції області та військовослужбовців Нацгвардії України будуть створені резерви загальною кількістю 50 правоохоронців.
Із метою належного та своєчасного реагування на всі виклики та повідомлення про можливе вчинення правопорушень та інші події у святкові дні організовано роботу додаткових слідчо-оперативних груп та вибухотехнічного підрозділу.
 
Силами вибухотехнічної служби спільно з кінологами разом із службовими собаками будуть проведені ретельні обстеження територій і місць проведення заходів у місті Кропивницькому.
 
Аналогічні обстеження на території інших населених пунктів області проводитимуться силами особового складу територіальних органів поліції.
Правоохоронці нагадують громадянам, що, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, на території держави діє карантин.
Поліцейські, залучені до охорони правопорядку, у першу чергу, будуть проводити з учасниками заходів профілактичну роботу щодо дотримання відповідних обмежень.
Переглядiв: 1094