Депутати Кропивницької міськради ухвалили зміни до бюджету міста

04.07.2024 17:03

Кропивницька міська рада ухвалила зміни до бюджету громади на 2024 рік під час сесії сьогодні, 4 липня. Про це повідомляє прес-служба міськради. 

Так, у порядку денному це питання було першим. За інформацією начальниці фінансового управління Любові Бочкової, до бюджету Кропивницької міської територіальної громади залучили міжбюджетних трансфертів майже 1,5 мільйона гривень.

У процесі підготовки проєкту рішення опрацьований ряд пропозицій від головних розпорядників щодо збільшення показників видатків бюджету на реалізацію заходів галузевих Програм та за рахунок залучення вільного залишку коштів, який утворився на 01 січня 2024 року, збільшено фінансовий ресурс :

управлінню освіти – на 17, 587 мільйона гривень на оплату енергоносіїв у зв’язку із зростанням тарифів;

департаменту соціальної політики – на 2, 331 мільйона гривень на надання адресної грошової допомоги мешканцям міста та на видання книги «Непереможені»;

управлінню культури і туризму – на 2, 325 мільйона гривень на проведення розрахунків за енергоносії;

управлінню молоді та спорту – на 1, 085 мільйона гривень на оздоровлення дітей пільгових категорій та на проведення оплачуваних громадських робіт для молоді.

За пропозиціями управління капітального будівництва пропонується збільшити видатки бюджету розвитку на 55, 824 мільйона гривень за рахунок збільшення доходів загального фонду бюджету територіальної громади на реалізацію заходів Програми капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального господарства і соціально-культурного призначення, а саме: – 35, 824 мільйона гривень на виконання невідкладних робіт з капітального ремонту покрівель закладів освіти;

- 20, 00 мільйонів гривень на капремонт приміщень центральної міської лікарні.Крім того, передбачено перерозподіл видатків між головними розпорядниками коштів за КПКВ 7640 «Заходи з енергозбереження» на виконання невідкладних робіт з утеплення та ремонту даху І корпусу музичної школи № 3 по вул. Академіка Корольова, 2, а саме: управлінню культури і туризму – 1,0 мільйон гривень, управлінню капітального будівництва – +1,0 мільйон гривень.

За пропозицією департаменту містобудування та земельних ресурсів збільшено видатки за на природоохоронні заходи. 555,4 тисячі гривень додано на заходи з озеленення міста за рахунок залучення залишку коштів фонду охорони навколишнього природного середовища, що утворився станом на 01 січня 2024 року.

За пропозиціями управління житлово-комунального господарства додано 23, 140 мільйона гривень за рахунок зменшення видатків резервного фонду для КП «Теплоенергетик» та передбачено перерозподіл видатків за бюджетними програмами в межах бюджетних призначень головного розпорядника.

По виконавчому комітету Кропивницької міської ради виділена субвенціїя з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів по Міській програмі профілактики злочинності «Безпечне місто» у сумі 200,0 тисяч гривень.  

Переглядiв: 376