Державних аудиторів не допустили до перевірки укриття ліцею на Кіровоградщині

08.02.2024 11:09

Аудитори Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області  не змогли провести перевірку закупівель робіт із виконання капітального ремонту укриття в ліцеї Вільшанської селищної ради Кіровоградської області. Загальна вартість ремонту цього об’єкту становила понад 4 млн грн державних коштів. Про це повідомили у відомстві, інформує медіапортал DOZOR. 

Роботі аудиторів перешкоджали представники Департаменту капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації. Тож наразі невідомо, наскільки якісно відремонтовано укриття, чи був ремонт узагалі і чи перебуватимуть учні ліцею у безпеці під час повітряних тривог.

Зі свого боку фахівці Держаудитслужби попередили директора Департаменту Кіровоградської ОДА про відповідальність, передбачену статтею 351-1 Кримінального кодексу України, за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю або створення штучних перешкод у його роботі. А також усно повідомили щодо складання Акту про неможливість проведення перевірки закупівель.

Про недопуск до перевірки фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області поінформували Державну аудиторську службу України, Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області та Кіровоградську обласну державну адміністрацію.

Переглядiв: 280