Дільничні офіцери поліції Кіровоградщини отримали заохочення (ФОТОФАКТ)

18.06.2024 14:34

Дільничні офіцери поліції Кіровоградщини отримали заохочення із нагоди Дня служби. Про це повідомили у поліції області.

Дільничні офіцери поліції Кіровоградщини отримали відзнаки «За службу державі», подяки ГУНП в області. Голови відомчих профспілкових організацій Валерій Шевчук та Дмитро Мацібора вручили поліцейським грамоти профспілки та цінні подарунки – наручні годинники.

Очільник поліції області Роман Козьяков подякував правоохоронцям за сумлінне несення служби, співпрацю з представниками органів місцевого самоврядування та населенням, спрямовану на формування безпечного середовища, зокрема в умовах воєнного стану. 

«Питання безпеки та захисту громадян - одне з пріоритетних. На дільничних офіцерів поліції покладено низку важливих завдань у цьому напрямку, зокрема з проведення комплексної профілактичної роботи, що сприяє попередженню правопорушень та підтриманню правопорядку в області, несення служби на деокупованих територіях», - зазначив керівник відомства Роман Козьяков.

Загалом за 5 місяців поточного року дільничні офіцери відреагували  на понад 14 тисяч звернень громадян, розкрили 585 злочинів, знайшли та припинили понад  більше 6,7 тисяч адміністративних правопорушень.

На сьогодні 6 дільничних офіцерів поліції несуть службу у складі зведеного загону у південних і східних областях держави.

Переглядiв: 672