Дівчині, яка випала з вікна 4-го поверху, необхідна допомога

16.08.2019 14:48
image

У Світловодську 22-річна Катерина Турчина ненароком випала з вікна 4-го поверху й отримала важку травму хребта. Про це пише КП, інформує медіапортал DOZOR.

Нині дівчина, яка лише два місяці тому побралася з коханим Микитою, перебуває у районній лікарні. Їй терміново потрібна операція, яку можуть зробити лікарі обласної лікарні. До 5 вересня родина має зібрати сто тисяч гривень. Така сума для Турчиних непосильна.

«Катя потяглася у відчинене вікно, аби дістати з підвіконня нашого кота, який туди виліз. Не втрималася і зірвалася… Так несподівано і швидко це сталося», – пригадує той вечір чоловік Микита.
« У неї перелом трьох хребців: один тріснув, другий зовсім роздроблений, а третій змістився і затиснув спинний мозок, – каже Микита і додає, рентгенівські знімки й аналізи Катерини подивилися лікарі обласної лікарні і запевнили, що врятувати здоров’я і подальше повноцінне життя дівчини можна, але треба негайно оперувати, бо зволікання з втручанням тільки ускладнюватиме подальше відновлення.

В обласній лікарні Катерину Турчину чекають уже 5 вересня. На операцію попередньо потрібно сто тисяч гривень.

«Це лише операція коштуватиме стільки, а потім ще потрібна тривала реабілітація. Зараз просимо про допомогу всіх родичів. Якщо відгукнеться ще хтось небайдужий, будемо дуже вдячні», – просить чоловік і сподівається на підтримку.

Допомогти можна, перерахувавши гроші на карту Приватбанку: 4149 4390 1356 3113

Довідки за телефоном: (096) 283-19-82 (Олена Володимирівна Турчина)

Переглядiв: 1049