Для кіровоградців влаштували "мандрівку" до 11 країн світу (ФОТО)

16.02.2019 17:42
image

В обласному центрі у приміщенні ТЦ "Depot" відбувся фестиваль культур "Global Village" сьогодні, 16 лютого. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, організаторами заходу виступила молодіжна організація "AIESEC". Під час заходу містяни знайомилися з національною кухнею та традиціями Індонезії, Нігерії, Туреччини, Бахрейна, Алжиру, Єгипту, України, Вірменії, Польщі, Болгарії та Німеччини. Також кожен бажаючий міг кинути до скриньки "Руйнівники міфів" листівку із запитанням про країн-представників.  

image
image
image

У другій частині заходу представники 11 країн демонстрували свої танці у національних костюмах, читали поеми та виконували пісні.

"Я в захваті від сьогоднішнього заходу. Вважаю, що саме ось у такі моменти ми єднаємося зі всім світом і це дуже важливо. Після таких презентацій та більш детального знайомства з традиціями країн хочеться подорожувати та дізнатися більше. Із всіх країн мені більше до душі Індонезія, мабуть, через їхні традиційні страви. Особливо мені сподобалися смажені банани, тому була б дуже задоволена, якщо такі заходи і надалі проводили у нашому місті", - розповіла у коментарі медіапорталу DOZOR Марія Смаглюк.

Діти не лише познайомилися з країнами світу, але й вирізали долоньки з кольорового паперу та ліпили їх на мапу України. Для всіх бажаючих діяла фотозона.  

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 695