«Дніпропетровськгаз Збут» презентував свій енергетичний потенціал у рамках AgroExpo-2021

07.10.2021 09:54
image

З 29 вересня по 2 жовтня у Кропивницькому пройшла ІХ щорічна Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки «АGROEXPO». Вперше участь в агропромисловому форумі взяли представники ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут», що  працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

За словами регіональних представників, під час переговорів на «АGROEXPO» підприємці висловили зацікавленість пропозицією газ+електроенергія від одного постачальника. Пакетна пропозиція передбачає супровід персонального менеджера, який оперативно формує рахунки та акти виконаних робіт з обох видів постачання, може дозамовити необхідні об’єми та внести зміни у договір.

«Ми – компанія з шестирічним досвідом роботи та бездоганною репутацією. Серед переваг співпраці з нами —  індивідуальний підхід до розрахунку ціни. Також своїм клієнтам ми пропонуємо обрати зручні умови оплати: передплату, подекадну оплату та післяоплату.  Компанія не виставляє штрафи за небаланси, навіть якщо вони з’являються за підсумками місяця», – підкреслила директор ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Юлія Кузьменко.

Серед беззаперечних плюсів – функціонування особистого кабінету 104 Бізнес Онлайн. У ньому можна замовляти та коригувати потрібні обсяги, контролювати документообіг та отримувати рахунки онлайн. Також ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» надає можливість клієнтам-юридичним особам платити за послугу розподілу електричної енергії через свого постачальника.

image

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, представники бізнесу можуть залишити заявку на сайті  або у менеджера з продажів для корпоративних клієнтів за телефоном: 067 554 26 10.

Довідково:

ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» — надійний постачальник газу та електроенергії. Компанія провадить діяльність маючи ліцензію на постачання газу №653 від 16.05.2017 та електроенергії №1199 від 24.06.2020. «Дніпропетровськгаз Збут» працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», який використовують 17 постачальників енергоресурсів.

 

 

Переглядiв: 500