«Добре здоров’я на Інтері»: прем’єра нового ток-шоу

07.08.2020 13:57
image

На «Інтері» відбудеться прем’єра ток-шоу «Добре здоров’я на Інтері» 11 серпня о 13:20. Під час програми глядачам пояснюватимуть, що відбувається в людському організмі, чому бувають проблеми зі здоров’ям та наскільки є необхідним вчасно звертатися до лікаря. Про це медіапорталу DOZOR повідомили на телеканалі.

Ведучий ток-шоу Олександр Лук'яненко назвав п'ять причин, чому варто обов'язково дивитися  нову програму.

1. «Добре здоров'я на Інтері» - унікальний проект для українського телебачення. Ідея програми народилася під час карантину. У якийсь момент стало зрозуміло: потрібно поговорити про найголовніше. А найголовніше в житті людини - це здоров'я. За традицією медичні проекти ведуть лікарі. Але я не лікар. І моя функція - не брати хворих і ставити їм діагноз. Моя функція - переконати телеглядачів, що до лікарів ходити не соромно, до лікарів ходити потрібно, причому треба робити це вчасно! Також моя функція - перевести інформацію з складної медичної мови простою людською. Пояснити доступними словами, що відбувається в нашому організмі, як він працює і чому бувають проблеми зі здоров'ям. Передача потрібна, щоб навчити людей елементарним нормам здорового способу життя та свідомого ставлення до власного здоров'я.

2. «Добре здоров'я на Інтері» - це цікаво. Медицина - складна наука, в чомусь навіть мистецтво. І часто, не володіючи спеціальними знаннями, складно зрозуміти, що відбувається з організмом. Тому в нашому проекті будемо пояснювати наочно, щоб було цікаво і зрозуміло і дорослим, і навіть дітям. Однак без зайвих фізіологічних подробиць. Ми не будемо перевантажувати глядачів інформацією, а будемо намагатися наповнити випуски цікавими і пізнавальними фактами. Будемо вчити людей любити себе і свідомо ставитися до власного здоров'я. «Добре здоров'я на Інтері», як і вже улюблена глядачами «Корисна програма», - про поліпшення якості життя. Не можна сповна насолоджуватися життям, якщо ти хворий або погано себе почуваєш. Іноді набагато простіше не захворіти або вчасно почати лікування і запобігти серйозним ускладненням.

3. «Добре здоров'я на Інтері» - це сучасно. У програмі ви почуєте про найсучасніші світові досягнення в медицині, які можна застосовувати і в нашій країні. Ви здивуєтеся тому, які чудеса вже стали реальністю. За останні 5 років світова медицина зробила справжній прорив. Чи знаєте ви, наприклад, що винайдено ліки від гепатиту? І смертельна хвороба лікується за допомогою однієї таблетки. Головне - вчасно продіагностувати її, здати кров на аналіз. Також ви дізнаєтеся, наскільки українські лікарі - висококваліфіковані фахівці. У кожному випуску програми своїми рекомендаціями будуть ділитися кращі в своїй сфері фахівці.

4. «Добре здоров'я на Інтері» розвінчує популярні міфи. На жаль, за останні роки в Україні офіційна доказова медицина починає поступатися місцем так званій «народній медицині», альтернативним методам лікування і псевдонаукових теорій. Ми повинні розуміти: якщо існують якісь народні засоби, то перед тим, як їх застосувати на собі, потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем. Принцип один - не нашкодити! Особливо при складних діагнозах. Наш проект спрямований на те, щоб люди не втрачали даремно час, ризикуючи здоров'ям, а в деяких випадках - навіть життям. При перших же симптомах і нездужанні звертайтеся за допомогою до лікаря, а не до бабок-ворожок.

5. «Добре здоров'я на Інтері» піднімає важливі теми. Ми проконсультувалися з лікарями перед стартом зйомок і склали список найбільш поширених захворювань в Україні. Багато з них ми вважаємо за краще взагалі не помічати, починаючи від гіпертонії і закінчуючи такими складними, як рак, безпліддя, гепатит С ... В програмі кращі лікарі України будуть розповідати не тільки про профілактику хвороб, а й про те, на які симптоми варто звернути увагу. Ми поговоримо про ті методи лікування, які дають надію на одужання!

Інформація розміщена в рамках інформаційного партнерства медіапорталу DOZOR з телеканалом «Інтер»

Переглядiв: 553