«Eco-friendly»: Кіровоградцям пропонують купувати каву зі знижкою (ФОТО)

14.05.2019 18:06
image
В обласному центрі громадська організація «Перспектива молоді» запровадила екологічний проект «Eco-friendly», завдяки якому містяни зможуть заощаджувати на напоях, при цьому піклуючись про екологію. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
Так, проект «Eco-friendly» є всеукраїнським, вперше його започаткували у Києві, а зараз він також діє у Львові, Полтаві та Дніпрі.  У Кіровограді кафе «Счастье» стало одним із перших учасників такої акції.
«Велика кількість закладів харчування реалізовує гігантську кількість пластикових стаканчиків, і навіть якщо вони здаються паперовими, то все одно мають шар пластику, що унеможливлює їх майбутню переробку. Коли ми з активістами ходили головною пішохідною вулицею, то бачили урни, переповнені цими стаканчиками. Після цього у нас виникла ідея створити проект, тому ми зв’язалися з його ініціаторами та отримали право на його впровадження», - пояснив голова громадської організації «Перспектива молоді» Дмитро Бабак.
image
image
Містяни, які мають керамічну або термокружку, «My bottle» та ін. можуть скористатися можливістю отримати напій у власний посуд та отримати знижку. Це можна зробити у закладах, де на вхідних дверях буде розміщена спеціальна наліпка.
«Гадаю, що це гарна ідея, вона дуже цікава і актуальна, але не надто практична. Проте сподіваюся, що у нас це з часом  популяризується. Для учасників «Eco-friendly» у нашому кафе діє знижка 10%, яка є середньою по місту. Для того, щоб містяни знали про проект, працівники розповідатимуть про нього клієнтам. Крім того, звичайно, ми поширимо цю інформацію у себе на сторінках у соцмережах Instagram та Facebook», - розповіла у коментарі медіапорталу DOZOR власниця кафе Юлія. 
За словами  голови громадської організації «Перспектива молоді» Дмитра Бабака, найближчим часом до проекту має долучитися низка закладів обласного центру.
«Наша мета – охопити максимальну кількість закладів. Згодом ми хочемо зробити розіграш багаторазового посуду та встановити цікаву арт-інсталяцію  у центрі міста, щоб привернути увагу до екологічної проблеми якомога більшу кількість містян», - додав Бабак.
image
image
Переглядiв: 1498