Екс-керівника «Центргазу», що входить до складу ВАТ «Кіровоградгаз», судитимуть за розтрату 8,6 млн грн

16.08.2019 08:24

Детективи НАБУ спільно зі слідчими управління спеціальних розслідувань ГПУ завершили розслідування факту розтрати 8,6 млн грн дочірнього підприємства «Центргаз», що входить до складу ВАТ «Кіровоградгаз».Про це медіапорталу DOZOR повідомили у бюро.

Учора, 15 серпня, підозрюваному — колишньому керівнику підприємства —  було відкрито матеріали слідства для ознайомлення перед направленням обвинувального акту до суду.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»).

За версією слідства, напередодні звільнення з займаної посади, влітку 2017 року, нині колишній керівник ДП «Центргаз» уклав договір на закупівлю очолюваним ним підприємством 1,3 млн куб. м газу за 9,035 млн грн в комерційної компанії на обтяжливих для «Центргазу» умовах. За цим договором «Центргаз» мав здійснити повну передоплату або в іншому разі продавець звільнявся від поставки, а ДП зобов’язувалося сплатити штраф у розмірі 100% вартості газу. Будучи обізнаним із цими умовами, екс-керівник «Центргазу» розпорядився перерахувати постачальнику газу лише частину суми у розмірі 8,6 млн грн. Тим самим здійснив розтрату коштів підприємства, адже газ за таких умов «Центрогаз» не отримало.

Переглядiв: 752