Герої книги «36 та 6 котів» прикрасили стіни відділення дитячої лікарні у Кропивницькому (ФОТО)

16.12.2021 11:15
image

Гематологічне відділення дитячої обласної лікарні прикрасили ілюстраціями Наталки Гайди з книги Галини Вдовиченко «36 та 6 котів». Про це повідомляє медіапортал DOZOR. 

Так,  15 чотирилапих героїв дитячої книги тепер щодня підніматимуть настрій пацієнтам. ГО «Фундація Течія», частина холдингу TECHIIA, яка майже 4 роки допомагає оновлювати обладнання у КНП «Обласна клінічна дитяча лікарня» у Кропивницькому, зробила для дітей приємний подарунок. 

Разом із «Видавництвом Старого Лева», що видає серію книг «36 та 6 котів», написаних Галиною Вдовиченко та проілюстрованих Наталкою Гайдою, Фонд переніс героїв книги в інтер'єр відділення. У лікарні запевняють, що новий дизайн одразу припав дітям до душі.

«У працівників лікарні складається враження, що ці кішки були з нами завжди, – жартує головний лікар Василь Хорощак. – Але головне – це реакція дітей. У них новий інтер'єр викликає усмішки та гарний настрій, що дуже важливо для одужання».
«Герої коти, створені Галиною Вдовиченко та Наталкою Гайдою, вже давно в дитячих серцях, – розповідають у видавництві «Видавництво Старого Лева». – І ми неймовірно щасливі, що 36 та 6 котів виходять за межі сторінок та заряджають своєю енергією всіх навколо. Ми розуміємо, наскільки середовище, в якому знаходяться пацієнти, впливає на їхній емоційний стан, а значить і на одужання загалом. І раді разом із автором та ілюстратором долучитися до цієї гарної справи – креативного оновлення дитячого відділення».

Нагадаємо, з 2018 року засновники «Фундації Течія» Олег Крот та Юрій Лазебніков передали для хірургічного та гематологічного відділень дитячої лікарні у Кропивницькому обладнання та медзасоби загальною вартістю близько 9 млн грн.

image
image
image
image
image
image
image
image
image

 

Переглядiв: 884

Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?