Головного дорожника Кіровоградщини побили та викрали робочі документи

02.10.2019 11:27

Директору «Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області» нанесли тілесні ушкодження, а також викрали робочі документи. За цим фактом суд призначає проведення експертиз, інформує медіапортал DOZOR.

Згідно з даними єдиного реєстру судових рішень, близько 7:00 керівник служби вийшов зі свого будинку і помітив, що із закутка будинку вибіг невідомий йому чоловік, одягнений в військовий камуфляжний костюм зеленого кольору типу «Горка» на голові якого була панчоха темного кольору. Чоловік в руках тримав палицю довжиною близько 80 см.

У подальшому невідомий наніс потерпілому удари в область тулубу та кінцівок, після цього заволодів чоловічою сумкою чорного кольору з написом на клапані «Hugo Boss», в якій знаходилися 3000 грн., та робочі документи.

У результаті вчинення даного кримінального правопорушення посадовець отримав тілесні ушкодження у вигляді забою м`яких тканин обличчя та тулубу.

Слідчі дії встановили, що побиття головного дорожника області може бути пов’язане з тим, що посадовецт не надав дозвіл на підпис акту виконаних робіт на ділянці дороги М-13 Кропивницький-Рівне фірмі-підряднику.  

Наразі слідчі дії в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 187 КК України. продовжуються.

Переглядiв: 4043