Хлопчик, якому відтяло ноги на території вагонного депо, потребує допомоги

25.06.2020 12:12

10-річний хлопчик, якому відрізало ноги на території вагонного депо у місті Знам’янка, потребує допомоги. Про це повідомляють знайомі родини хлопчика, інформує медіапортал DOZOR. 

За попередньою інформацією, разом із хлопчиком було двоє друзів. Вони вирішили скоротити шлях та скористалися службовим переходом, а не пішохідним мостом, розташованим неподалік.

Хлопчик рушив, тримаючи в руках велосипед. Лише двоє хлопців встигли відбігти на безпечну відстань. Внаслідок наїзду потерпілому ампутували обидві ноги вище колін. Наразі він знаходиться в реанімації Кіровоградської обласній дитячій лікарні у тяжкому стані.

Родина потерпілого потребує допомоги небайдужих на лікування, а також донорів крові з 4 (+) групою крові. Здати її можна на обласній станції переливання крові. Донори мають вказати, що здають кров для Івана Олейника.

Бажаючі допомогти можуть переказати кошти на картку мами - 5168 7573 1958 9745 (Олейник Оксана Володимирівна).

Водночас правоохоронці повідомили про те, що за даним фактом допитують осіб, які відповідальні за безпеку на відрізку дороги, де сталася ДТП.

«Під час зчеплення вагонів вагон,самовільно рухаючись допустив наїзд на неповнолітню особу. У результаті даної пригоди у малолітньої особи було ампутовано дві ноги. По даному факту внесені відомості до ЄРДР за ст.  276 ч. 2 «Порушення правил користування засобами залізничного транспорту або експлуатація транспорту». Встановлюються необхідні слідчі дії, а також допитуються особи, які відповідальні за безпеку на даному відрізку дороги», - розповів начальник відділу розслідувань злочинів у сфері транспорту слідчого управління Костянтин Тарасенко. 

Нагадаємо, у Знам'янці 10-річному хлопчику відтяло ноги на залізниці вчора, 24 червня. 

Переглядiв: 9987