Хореографічний ансамбль з Кропивницького підкорює міжнародний онлайн-конкурс (ВІДЕО)

06.05.2020 14:18
image

Зразковий хореографічний ансамбль «Метелиця» бере участь у міжнародному фестивалі від Federation of International Dance Festivals. Про це у коментарі медіапорталу DOZOR повідомила керівник ансамблю Тетяна Нагурна.

Так, у даному фестивалі беруть участь 153 країни світу.  За словами Нагурної, її колектив запросив взяти участь представник Feferation of International Dance Festivals в Україні Олександр Нікітін.

«Це міжнародний проект, конкурс. Federation of International Dance Festivals –це міжнародна організація, яка вирішила провести такий захід в режимі онлайн, оскільки через карантин скасовані виїзди та будь-які конкурси. Суть проекту в тому, що кожна країна демонструє свою національну хореографію та публікує танці у соціальних мережах. Щонеділі виходить відео від кількох країн. Оскільки у конкурсі бере участь величезна кількість країн, проект триватиме протягом двох місяців», - розповіла Нагурна.

За інформацією, «Метелиця» - єдиний представник від Кіровоградщини. За словами керівника ансамблю, підготовка постановки в режимі онлайн була досить цікавою і не надто складною.  У хореографічному номері взяли участь семеро танцівниць «Метелиці» з основного складу.

«Ми створили в мережі окрему бесіду з нашими вихованцями. Солістка, яка брала участь у проекті, наша випускниця – Катерина Детиненко. Вона зараз вже викладає. Ми дзвонили одне одному, обговорювали стилістику, пропозиції. Зараз дуже популярний формат різноманітних челенджів, тож ми теж втілили в життя ідею, щоб на відео не просто танцювала дитина, а був і креативний підхід. Наша ідея – презентація України та демонстрація хореографії. Було цікаво, ми знімали кілька відео, потім відбирали краще. Кожен займався своєю справою, тому у нас все вийшло», - каже Тетяна Нагурна.

За словами керівника ансамблю, найближчим часом номер ансамблю мають оприлюднити в рамках міжнародного фестивалю. 

Переглядiв: 4908