Кіровоградець став переможцем всеукраїнських змагань

19.06.2019 06:27
image

Житель обласного центру Ярослав Ткач здобув перемогу на чемпіонаті України зі скелелазіння. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в департаменті освіти ОДА.

Так, змагання пройшли днями у місті Дніпро. У них взяли участь 298 найсильніших спортсменів  із одинадцяти регіонів України. Кіровоградську область представляли десять юних спортсменів - вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

У результаті Ярослав Ткач став чемпіоном серед юніорів у лазінні на швидкість. «Срібним» призером на швидкість серед молоді групи «А» став Ніл Плохов.

Спортсмени завоювали право представляти Україну у складі збірної команди на чемпіонаті світу серед молоді та юніорів, який пройде в м. Арко (Італія) з 22 по 31 серпня 2019 року

В командному заліку серед регіонів Кіровоградська область посіла четверте місце у змаганнях на швидкість.