![image](/uploads/posts/2017-04/1493575361_85263.jpg)
В обласному центрі Благовіщенський храм провів урочистості для жінок з нагоди християнського Жіночого дня сьогодні, 30 квітня. Про це сайту DOZOR повідомили у храмі.
«У третій недільний день після Пасхи Церква вшановує євангельських жон-мироносиць, тих жінок, котрі були поряд з Іісусом Христом в час Його проповіді, хресних страждань і воскресіння. У це церковне жіноче свято прийнято вітати своїх близьких жінок - дружин, матерів, сестер. Жінки-мироносиці є прикладом істинної жертовної любові і самовідданого служіння Господу. Церква відзначає цей день як свято всіх жінок-християнок, християнський Жіночий день - кожна жінка землі є прообразом однієї з жінок-мироносиць: вона несе мир світу, своїй родині, домівці, народжує дітей, є опорою чоловікові», - розповів протоієрей Іван Верескун.
Після урочистого богослужіння та хресної ходи з молитвою за мир в Україні усім присутнім жінкам вручили подарунки. Дитячі творчі колективи порадували всіх присутніх гостей танцями, віршами і музичними номерами на подвір’ї храму.
"Бажаємо всім жінкам натхнення і родинного затишку, радості та поваги від домочадців! Нехай Божа благодать наповнює миром та любов’ю ваші душі", - сказав у вітальному слові настоятель Благовіщенського собору Євгеній Назаренко.
![image](/uploads/posts/2017-04/1493576081_40722.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493576063_19277.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493576085_46076.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493576086_15845.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493576082_87185.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493576087_89117.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493576083_80034.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493576089_37615.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493576090_81471.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493576088_89788.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-04/1493576088_73153.jpg)
Фото надані Благовіщенським храмом