Кіровоградщина повернеться до адаптивного карантину

17.02.2021 16:35

В Україні та на Кіровоградщині, зокрема, діятиме адаптивний карантин з 24 лютого. Таке рішення прийняв Уряд під час засідання сьогодні, 17 лютого. Про це повідомляє медіапортал DOZOR з посиланням на онлайн-трансляцію засідання.

Так, адаптивний карантин впроваджуватиметься залежно від епідситуації в області.

«Передбачається чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення. Хочу підкреслити, що рішення набуде чинності за тиждень, тому всі українці матимуть змогу завчасно з ним ознайомитись», — зазначив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

За інформацією, під час адаптивного карантину дозволятимуть проведення масових заходів, у випадку, якщо для одного відвідувача знайдеться 4 квадратних метрів площі. Також дозволятимуть заходи з наповненістю залів до 50% відвідувачів та відвідування освітніх закладів групами понад 20 осіб.

Крім цього, дозволять присутність глядачів під час проведення матчів командних видів спорту, втім діятимуть деякі обмеження щодо кількості заповнених місць, а закладам громадського харчування дозволять працювати до 00:00.

image

 

Переглядiв: 2634