Кіровоградська баскетбольна команда «Золотий вік» зіграла з криворізьким «КДПУ» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

12.02.2017 10:55

image

У Кіровограді на базі факультету фізичного виховання педагогічного університету відбувся перший поєдинок чергового туру Вищої ліги України з баскетболу між місцевим баскетбольним клубом «Золотой век» та криворізьким «КДПУ» (КДПУ– Кривбас-2). Про це інформує DOZOR з посиланням на прес-службу обласної Федерації баскетболу.

У першій чверті матчу кіровоградська команда здобула перемогу з рахунком 20:26. У другій 10-хвилинці баскетболісти БК «Золотой век» поступилися гостям з рахунком 44:46.

Втім наприкінці матчу кіровоградські спортсмени стали переможцями. Поєдинок завершився з рахунком 93:89 на користь кіровоградців. Зараз триває другий поєдинок між «Золотим віком» та «КДПУ».