![image](/uploads/posts/2017-05/1494165644_17792.jpg)
У педуніверситеті на базу факультету фізичного виховання відбувся баскетбольний матч чемпіонату України у Вищій лізі між кіровоградським БК «Золотий вік» та БК «Говерла» з Івано-Франківська сьогодні, 7 травня, повідомляє DOZOR.
Гра завершилася з рахунком 78:91 на користь гостей
За інформацією від директора дитячо-юнацької спортивної школи №4 Миколи Гавриленка, кіровоградська команда у цій грі мала шанс потрапити до фіналу чотирьох.
"Перемогла "Говерла" сьогодні, і вчора також. Наша команда «Золотий вік» грала дві гри. Ця гра визначила, хто потрапив у фінал», – розповів Микола Гавриленко.
![image](/uploads/posts/2017-05/1494165644_61399.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494165644_83899.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494165644_32632.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494165644_75824.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494165644_75957.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494165645_59190.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494165645_61054.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494165645_86463.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494165645_96189.jpg)