![image](/uploads/posts/2017-05/1494078551_31904.jpg)
У Кіровоградському дендропарку «збудували» національний проект «Місто професій» сьогодні, 6 травня, інформує DOZOR.
Декілька сотень дітей отримали спеціальні паспорти та за «гроші» виконували роботу різних професій, наприклад, поліцейського, кінолога, будівельника, лікаря, перукаря, рятівника, пожежника, водолаза та інші. За знайомство з кожною з професій, діти отримували «місцеві» 50 гривень та запис у паспорт про отриману спеціальність. На виході з «Міста професій» стояв спеціальний магазин на якому за «гроші» дітлахи купували солодощі, канцелярію та сувеніри.
«У нас двоє дітей і заробили багато. Захід нам подобається, дітям подобається. Добре, що такий захід є. Діти спробували бути будівельниками, кінологами, пожежниками, рятувальниками гірничими. На майбутнє мабуть будемо кінологами, робота з собаками більш за все сподобалась», - розповіла кіровоградка Неля.
Окрім роботи, діти фотографувалися у екіпіруванні, у поліцейських машинах, з службовими собаками та з вогнегасниками.
![image](/uploads/posts/2017-05/1494078551_76066.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494078552_60288.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494078552_25671.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494078552_26451.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494078552_68467.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494078553_63614.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494078553_46289.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494078553_33532.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494078553_70932.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494078555_92379.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494078555_87050.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494078555_27612.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1494078554_59908.jpg)