Кіровоградські хорові колективи підкорили Європу

14.05.2019 10:03
image

Кіровоградські хорові колективи музичної школи № 2 ім. Ю. С. Мейтуса «Согласіє» та «Веселка» здобули призові місця на конкурсах у Франції та Польщі. Про це під час прес-конференції повідомила завідувач вокально-хоровим відділом хору «Согласіє» Наталія Корсунова-Трибіненко сьогодні, 14 травня, інформує медіапортал DOZOR.

«Конкурс «Зірки Парижу» відбувся на одній і сцен паризького театру. Усі отримали незабутні враження від заходу, а також від побаченого. Нас поставили разом із дорослим колективом, діти трохи засмутилися з цього приводу, але ми всі зібралися, підготувалися і гідно виступили. У результаті ми отримали перше місце», - розповіла Наталія Корсунова-Трибіненко.

Також зразковий хор «Веселка» виступав на багатожанровому конкурсі «Самоцвіти», який пройшов у Польщі. Серед усіх хорових колективів «Веселка» посіла перше місце.

«Конкурс проходив у місті Перемишль, у мальовничому замку. У ньому взяли участь біля тисячі учасників, які виступали у різних жанрах. Це хореографія, малярство, вокал. Коли ми побачили, яка у нас конкуренція, то трохи зніяковіли, але зібралися та гідно виступили. Діти показали себе з гарної сторони. Серед 35 колективів, які були представлені, наш хор був відібраний на гала-концерт. Ми отримали звістку про те, що виступаємо там і були дуже раді. Діти отримали масу вражень», - зазначила керівник хору Софія Антонова.
«Польща та Перемишль мені дуже сподобалися. Враження у мене дуже яскраві, адже у місті ми побачили дуже багато архітектурних пам’яток. На конкурсі ми всі дуже хвилювалися. Однак ми змогли вибороти перше місце», - говорить учасниця колективу Софія Бондарчук.
image
image
image
Переглядiв: 879