Кіровоградські кінологи з собаками-рятувальниками пройшли атестацію (ФОТО)

20.06.2018 09:26
image

Фахівці аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС у Кіровоградській області пройшли щорічну атестацію кінологічних розрахунків, яка відбулася у Сумській області. Про це медіапорталу DOZOR повідомили рятувальники.

За інформацією, фахівці рятувальної кінології з різних регіонів разом зі своїми пошуково-рятувальними собаками складали іспити з основних видів своєї діяльності: пошук людини у техногенному завалі, у лісі, по сліду в умовах населеного пункту. Крім цього, у чотирилапих рятувальників перевірили ще й слухняність та спритність.

Начальник кінологічного центру ДСНС України Ігор Заповітряний відзначив успіхи окремих кінологічних розрахунків, зокрема й фахівців аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС у Кіровоградській області. Собака Дерек, вихованець інструктора службового собаківництва прапорщика служби цивільного захисту Аліни Хрустальової, показав відмінний результат та зайняв І місце у пошуку постраждалих у природному середовищі. Аякс, якого тренує кінолог Віктор Ткаченко, зайняв ІІ місце з пошуку людини в завалі.  

image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 286