Кіровоградські школярі підтримали військовополонених флешмобом (ФОТО)

14.03.2019 15:12
image

В обласному центрі на площі перед міськрадою відбулася акція на підтримку полонених військовослужбовців сьогодні, 14 березня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, організаторами заходу є організація «Смайл» та міська асоціація жінок України «ДІЯ». До акції долучилися і учні НВО №6, які виклали на площі символічний кораблик синьо-жовтого кольору та малювали малюнки для полонених.  Дорослі ж тримали в руках міні-плакати з даними полонених військових Сергія Глондара та Олександра Корінькова, а також моряків, які потрапили в полон наприкінці листопада торік. 

«Три тижні тому мені довелося зустрічатися з родиною полонених моряків. Я запитав про те, що ми можемо для них зробити. Члени родини сказали, що для них дуже важливо, щоб в Україні тема полонених хлопців не замовчувался. Для того, щоб підтримати моряків ми і зробили цей флешмоб на підтримку хлопців. Крім цього, усі бажаючі матимуть змогу написати листи до моряків. Вони мають знати, що вони не залишилися зі своєю проблемою наодинці», - психолог організації «Смайл» Андрій Фоменко.
image
image
image
image
image
«Я вирішила взяти участь у акції, тому що хочу підтримати наших моряків, військових.  Кожен із нас має допомагати, навіть за допомогою таких акцій. Можливо, тільки так ми можемо їх підтримати, адже ми не зможемо поїхати до них та вирішити ситуацію, тому і долучилися до флешмобу, щоб підтримати полонених морально»,  - учениця восьмого класу НВО №6 Майя Заболотня. 

По завершенню заходу кожен бажаючий мав змогу написати листа до полонених.

Нагадаємо, торік у листопаді командир катера «Бердянськ» Pоман Мокpяк, який народився у Кipовогpадському pайоні разом з iншими укpаїнськими моpяками потpапив у полон. Нинi знаходиться за гpатами в лeгeндаpній «Матpоської тишi» у Москвi.

Як повідомляв DOZOR, щоpiчну сeсiю UN Women (ООН-Жiнки) в Нью-Йоpку вiдвiдала мати полонeного командиpа катepа «Бepдянськ» Pомана Мокpяка Наталiя.

image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 367