Кіровоградські скелелази стали переможцями чемпіонату України (ФОТО)

15.04.2019 13:46
image

Вихованці КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» стали переможцями чемпіонату України зі скелелазіння серед юнаків, молоді та юніорів. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в обласному департаменті освіти.

Так, змагання пройшли днями у Нікополі та зібрали 290 найсильніших спортсменів з 12 областей країни. У результаті запеклої боротьби  чемпіонами в лазінні на швидкість стали, серед юніорів Ярослав Ткач та серед юнаків 2002-2003 років народження Ніл Плохов. Третє місце серед юніорок посіла Яна Здір.

У командному заліку серед регіонів по болдерингу збірна команда Кіровоградської області посіла восьме місце.

Призерів  нагородили медалями та дипломами Федерації альпінізму і скелелазіння України.  Готували спортсменів до змагань тренери: Микола Побережець, Валентина Русінова.