Кіровоградські спортсмени перемогли на відкритому чемпіонаті з джиу-джитсу (ФОТОФАКТ)

18.09.2017 08:57
image

Команда спортсменів клубу «Борець» завоювала перше місце на відкритому чемпіонаті з бразильського джиу-джитсу, який відбувся у Запоріжжі. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив тренер клубу Євген Скрида, інформує DOZOR.

«СК «Борець» та «ZR Team» посіли перше командне місце! Всі члени команди з медалями: 9 золотих, 4 срібних і 2 бронзи. Особливо відзначився Роман Непота взявши категорію 85, не дивлячись на власну вагу 75 кг. Також Роман виграв абсолютну вагову категорію. Також хочу відзначити нашого 14 річного юніора Сергія Красовського, який взяв свою вагу, а потім ще впевнено виграв абсолютну категорію серед юніорів до 17 років», - повідомив Скирда.

За інформацією, Роман Непота став абсолютний чемпіоном серед дорослих, а Сергій Красовський – серед юніорів. Крім цього, кіровоградські спортсмени завоювали 4 перших та 4 других місць.